Derneğimiz ev sahipliğinde, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ ve beraberindeki heyetin katılımı ile Sektörel İstişare Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

10 Aralık 2019 tarihinde, İstanbul'da Derneğimiz sektörel istişare toplantısı Kurum Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ, İlaç Ruhsatlandırma Dairesi Bşk. Ecz. Hacer COŞKUN ÇETİNTAŞ ve Analiz ve Kontrol Laboratuvarları Dairesi Bşk., Doç. Dr. Evren ALĞIN YAPAR'ın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan ULUSOY açılış konuşmasında, toplantının tüm katılımcılar için iyi geçmesini temenni etmiştir.


Kurum Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ katılımcılara sunumu eşliğinde yaptığı konuşmasında, TİTCK tarafından önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler, kurum içi süreç iyileştirmeleri , mevzuat güncellemeleri, uluslar arası ilişkiler ve süre giden iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirme yapmıştır.

Öğleden sonraki oturumda Doç. Dr. Evren Algın Yapar ve Ecz. Hacer Çetintaş görev alanlarında yer alan iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirmeler yapmıştır.


2. oturum ise yaşanılan sıkıntılara yönelik karşılıklı değerlendirmeler şeklinde ilerlemiştir. Bu haber şu ana kadar 671 kez izlenmiştir. | Haber tarihi: 10.12.2019
İlgili Diğer Haberler