Ana sayfa Üyelerimiz, Tarihçe, Yön. Krl., Den. Krl. Sektörel Bilgiler Mevzuat, Resmi Gazete, Sağ.Bkn. Kararları Sirküler, duyurular, anketler, İlaç Fiyat Geçmişi, ara ürünler v.s. İletişim, Ulaşım Bilgileri EnglishDerneğimiz ev sahipliğinde, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ ve beraberindeki heyetin katılımı ile Sektörel İstişare Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

10 Aralık 2019 tarihinde, İstanbul'da Derneğimiz sektörel istişare toplantısı Kurum Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ, İlaç Ruhsatlandırma Dairesi Bşk. Ecz. Hacer COŞKUN ÇETİNTAŞ ve Analiz ve Kontrol Laboratuvarları Dairesi Bşk., Doç. Dr. Evren ALĞIN YAPAR'ın katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan ULUSOY açılış konuşmasında, toplantının tüm katılımcılar için iyi geçmesini temenni etmiştir.


Kurum Başkanı Sayın Dr. Hakkı GÜRSÖZ katılımcılara sunumu eşliğinde yaptığı konuşmasında, TİTCK tarafından önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler, kurum içi süreç iyileştirmeleri , mevzuat güncellemeleri, uluslar arası ilişkiler ve süre giden iş ve işlemlere ilişkin bilgilendirme yapmıştır.

Öğleden sonraki oturumda Doç. Dr. Evren Algın Yapar ve Ecz. Hacer Çetintaş görev alanlarında yer alan iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirmeler yapmıştır.


2. oturum ise yaşanılan sıkıntılara yönelik karşılıklı değerlendirmeler şeklinde ilerlemiştir.Bu haber şu ana kadar 277 kez izlenmiştir. | Haber tarihi: 10.12.2019  | Tüm haberler   
 
Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan COVID-19 (SARS-CoV2 ENFEKSİYONU) Rehberi sunumu.
SGK Yurtdışı İlaç Temin İşlemleri ve Başvuru Formları.
Yeniden değerleme oranı belirlenmiştir..
Koçak Farma Türkiye’de kullanılan Kanser İlaçlarının 2 Kutusundan 1 Kutusunu Tek Başına Yerli Üretiyor.
Milli İradeye, Demokrasimize ve Ülkemizin geleceğine karşı girişilen darbe teşebbüsünü şiddetle kınıyoruz..
Derneğimiz Yönetim Kurulu olarak Sayın Bakanımız Prof. Dr. Recep AKDAĞ'a ziyaret.
İlaç sektörü temsilcilerinin ortak imzası ile yazılarak Sn. Başbakana, Sn. Sağlık Bakanı'na ve diğer ilgili Bakanlıklara iletilen mektup metni.
14. Mustafa Nevzat Eczacılık ödülü sahiplerini buldu.
SUT EK-4/A (B)
Geri Ödemede Kayıtlı İlaç Ara
 


Güncelleme 08.03.2020  
 
   
Faydalı Linkler
 
Aktif Ziyaretçi :  15
Toplam Ziyaretçi :  2.739.429
IP Adresiniz :  18.208.126.211
01 Nisan 2020 Çarşamba -